+370 616 27432

Leiskite pasirūpinti darbuotojų atranka mums.

 

 

„Dalį laiko iš mūsų vagia, dalį – atima, o dalis nepastebimai nuslysta šalin.“

                        Seneka

SPECIALISTŲ IR VADOVŲ ATRANKA SU GARANTIJA

 1. Aptariame reikalavimus;
 2. Sutartu laiku (2 – 5 savaitės) pateikiame 3 – 5 atrinktų kandidatų, atitinkančių aptartą reikalavimų aprašą, sąrašą ir rekomendacijas;
 3. Organizuojame susitikimus su pasirinktais kandidatais kartu su atranką vykdžiusiu UAB “Balt Marketing” atrankos specialistu;
 4. Testuosime patikusius kandidatus geriausiojo pasirinkimui naudodami pažangiausią ProfileXT asmens tinkamumo pareigoms vertinimo metodiką;
 5. Įdarbinus tinkamiausią kandidatą, suteikiame 3 mėnesių nemokamos atrankos garantinį laikotarpį.

Kandidatų atrankai naudojame vidinio kandidatų duomenų banko resursus bei skelbimus populiariausiuose darbo paieškos tinklapiuose.

 

Atrankos rūpesčių dalijimosi privalumai:
 • Sutaupote lėšų, nes Jūsų laikas, skirtas atsiųstų CV analizei bei susitikimams, kaip ir skelbimai efektyvesnėse darbuotojų paieškos svetainėse, kainuoja;
 • Konfidencialumas, jei reikia, kad konkurentai ar įmonės darbuotojai nežinotų apie tai, kad atranką vykdo Jūsų kompanija;
 • Vidinis duomenų bankas – peržiūrime, randame tinkamiausius kandidatus ir siunčiame Jums, o kaupiant nuo 2003 m. tikrai yra iš ko, be to, dalis rimtų aukštos kvalifikacijos specialistų skelbimų neskaito ir į Jūsų akiratį be asmeninio kreipimosi net nepakliūtų.

DALINĖ ATRANKA

 1. Aptariame reikalavimus;
 2. Po savaitės pateikiame sutartą (5 – 10) atrinktų tinkamiausių kandidatų sąrašą ir rekomendacijas;
 3. Organizuojame pokalbius su pasirinktais kandidatais.

Kandidatų atrankai naudojame vidinį kandidatų duomenų banką.

Dalinės atrankos privalumai:
 • Lėšų ir laiko taupymas – skiriate laiko tik atrinktų tinkamiausių kandidatų CV vertinimui, nebeišlaidaujate skelbimams;
 • Konfidencialumas – jei reikia, kad konkurentai ar įmonės darbuotojai nežinotų apie tai, kad atranką vykdo Jūsų kompanija;
 • Vidinis duomenų bankas – dalis rimtų aukštos kvalifikacijos specialistų skelbimų neskaito ir į Jūsų akiratį net nepakliūtų, todėl nuo 2003 metų kaupiamas geriausiųjų sąrašas gali būti šios problemos sprendimas.

KONFIDENCIALI ATRANKA

Jei tai būtina, skelbimuose bei pokalbiuose su potencialiais kandidatais užtikrinamas kliento anonimiškumas.

TIESIOGINĖ PAIEŠKA (HEADHUNTING)

Yra pozicijų, kurioms tinkamus kandidatus galima skaičiuoti vienetais, o ir tie skelbimų neskaito. Pažįstama situacija?

Tiesioginė paieška orientuota į specialistus, dirbančius toje pačioje verslo srityje, bet nevisiškai patenkintus esama situacija bei neskaitančius skelbimų. Turime specialistą, kuris kartu su Jumis aptaręs atrankos veiksmus, pageidaujamą kandidato patirtį bei savybes, sugebės išsaugoti Jūsų konfidencialumą ir suras tinkamiausią kandidatą susitikimui prie derybų stalo.

ProfileXT (PXT)

ProfileXT (PXT) yra asmenybės klausimynas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą pareigoms. Vertinimas suteikia išsamios ir objektyvios informacijos apie asmens mąstymo gebėjimus, asmenybės bruožus ir profesinius interesus. Net 7-ios skirtingos ataskaitų formos padeda vadovams atlikti įdarbinimo interviu ir pasirinkti žmones, kuriems, tikėtina, geriausiai seksis darbe, suteikia patarimų, kaip geriau valdyti darbuotojus, kad jų darbo našumas būtų maksimalus, padeda sudaryti darbuotojų karjeros planą bei efektyvinti komandos darbą atsižvelgiant į vadovo lyderystės ataskaitą. Pagrindinis metodikos principas – tinkami žmonės tinkamam darbui.

Lietuvoje ProfileXT pristatančios UAB “Adduco” specialistai darbui su metodika sertifikavo UAB “Balt Marketing” atstovą. Nuo šios mes galime Klaipėdoje Jums suteikti visas PXT pristatymo, klausimyno pildymo ir ataskaitų pristatymo vadovams paslaugas.

 

Laikinas darbuotojas: „Atėjau, padėjau, išėjau.“

LAIKINAS DARBUOTOJAS

Administratorė susilaužė koją ir skubiai prireikė laikinos pamainos? Planuojamas naujo produkto pristatymas rinkai, bet trūksta esamų darbuotojų pajėgumų pasiekti išsikeltiems tikslams? Kreipkitės, pasiūlysime sprendimą.

Atrinkome ir nuolat atnaujiname geriausių savo srities specialistų, galinčių laikinai, savaitei ar keliems mėnesiams, pasiūlyti Jums savo įgūdžius turimu laisvu laiku. Galimos pozicijos:

 • Administratorė
 • IT specialistas
 • Pardavimų specialistas/Pardavimų grupės vadovas
 • Personalo specialistas

MOKYMAI

Kviečiame į reguliariai organizuojamus išorinius mokymus – tai galimybė mažiausiais kaštais patenkinti įmonės vadovų bei specialistų tobulinimosi poreikį ir užtikrinti įmonės tikslams pasiekti reikalingų žinių atnaujinimą.

Patiko lektorius ar tema, bet norite tik Jums pritaikytos programos patogiu laiku? Kreipkitės, organizuosime vidinius mokymus.

Ar „teisingi“ Jūsų darbuotojų atlyginimai? Kaip išlaikyti vertingą specialistą? Kur rasti naują? Turite dar daugiau Jums rūpimų, tačiau neatsakytų klausimų?

Užsukite, aptarsime Jums rūpimas problemas prie LAVAZZA DOLCE kavos puodelio.

Tiekėjas teigia, kad tai 100% aukščiausios kokybės švelnaus, kvapnaus aromato Brazilijos ir Indijos arabikos mišinys. Specialus pupelių skrudinimas ir malimas suteikia ypatingą švelnumą, ilgai išliekantį poskonį ir tirštą aukso spalvos putą. Skirtas ypač skaniai juodai kavai didesniame puodelyje.

Kavos?

Leiskite pasirūpinti mums

9 + 13 =